Acasă Social Încă două persoane tratate de COVID-19 au donat plasmă sanguină Social Încă două persoane tratate de COVID-19 au donat plasmă sanguină 23 aprilie 2020 Încă două persoane vindecate de COVID-19 au donat plasmă la Centrul de Transfuzie a Sîngelui, transmite subiectulzilei.md. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Politic MAN acuză presiuni asupra autorităților locale în procesul de amalgamare a localităților Social Un bărbat din Republica Moldova a murit într-un spital din Antalya, în timpul vacanței Politic Mișcarea Alternativa Națională își reafirmă angajamentul pentru o Moldovă europeană descentralizată CELE MAI POPULARE Prelungire de măsură preventivă: Ion Creangă, sub control judiciar până în... 20 noiembrie 2025 Igor Dodon: În calitate de presședinte al PSRM voi oferi sprijinul... 4 februarie 2021 Ceban solicită concentrarea intervențiilor pe căile de acces către școli și... 9 ianuarie 2024 Oportunitate de studiu în Suedia: Bursă pentru masteranzi din R. Moldova 1 ianuarie 2024 Încărcați mai multe ȘTIRI DE ULTIMĂ ORĂ Politic MAN acuză presiuni asupra autorităților locale în procesul de amalgamare a... Social Un bărbat din Republica Moldova a murit într-un spital din Antalya,... Politic Mișcarea Alternativa Națională își reafirmă angajamentul pentru o Moldovă europeană descentralizată Social Condamnare în dosarul crimei de la Beriozchi: procurorii au cerut detențiune...